Çeki Demiri Fiyatları

Çeki Demiri Fiyatları

Araçları daha kullanışlı hale getiren çeki demirlerini satın alarak aracınızda değişikliklere başlayabilirsiniz. UGA Mühendisliğin her araca ve her markaya uygun olarak ürettiği çeki demirleri aracınızın uzun yol seyahatlerinde işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Çeki demiri fiyatları her araca ve markaya özel olarak üretildiği için fiyatlarda farklılık göstermektedir. Farklı fiyatlandırmalara tabi tutulan ve her araca göre farklı montaj içerdiğinden dolayı UGA Mühendislik sizleri kaliteyle buluşturmaktadır.

Dünya standartlarınca üretilen ve ülkemizde kullanımı yaygın olan çeki demiri sistemi ile seyahatte tekne v.b. büyük eşyalarınızı kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Monte işleminde sağlanan güvenlik nedeniyle çeki demirleri olduğundan daha sağlam hale getirilmektedir. Farklı fiyatlandırmalara tabi tutulan bu sistemin monte işlemine göre fiyatlandırma olmaktadır.

Çeki Demiri Standartları

Çeki demir sistemleri monte edilmeden önce bazı bürokratik işlemlere uğramaktadır. Her zaman olduğu gibi UGA Mühendislik tarafından ayarlanan mevzuatlar da bu bürokratik işlemlerin daha hızlı ve güvenilir olmasını sağlamaktadır. Sadece evraklarla kalmayıp daha ilk kez üretilmesinden bu yana standartlar çeki demirlerinin geleceğini belirlemektedir. Ayrıca yönetmelik gereği çeki demiri fiyatları da yönetmelik sonucu değişmektedir. Çünkü farklı boy ve modellerin fiyatlandırmaya tabi tutulması gerekmektedir.

Avrupa birliğinin EC94/20 standartlarını içeren belgesi yetkili bayiler tarafından temin edilmelidir. Bu durum aracın ruhsatında da belirtilmektedir. Her aracın modeline uygun çeki demiri modelleri kullanılır. Sabit veya portatif topuzlu olarak üzere iki tip sistem bulunmaktadır. Takacağınız çeki demiri belirli kilolara göre de takılmaktadır. Düzenlemeler bu şekilde yapılmaktadır.

Çeki Demirine Nasıl Sahip Olunur?

Çeki demirleri farklı firmalara göre farklı fiyatlandırmalara tabi tutulur. Çeki demiri fiyatları farklılık gösterse de araçlara takılan çeki demirleri profesyonel bir işletme tarafından takılmalıdır. UGA Mühendislik gerekli standartları ve şartları sağlayarak çeki demiri fiyatlandırma işlemini müşterinin iyiliğine yönelik fiyatlandırmaktadır. İşinde uzman kişilerce takılan bu ürünü iletişim adreslerimizden birine başvurarak kendi adınıza talep oluşturabilirsiniz.

Araç sağlığını düşünen müşterilerin ilk tercihi olan firmamız insanlara kolaylık sağlamaktadır. Kendi adınıza oluşturduğunuz talepten sonra firmamız size geri dönüş sağlayarak en kısa süre içinde sizlerin çeki demirine sahip olmanızı sağlayacaktır. Sizlerde çeki demirine sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir