Çeki Demiri Montaj Süreci

Bir aracın herhangi bir motorsuz taşıtla bağlantısını yapmak için arka kısmına çeki demiri taktırmak gerekiyor. Her ne kadar bu işlem dışarıdan bakıldığında basit gibi görülse de profesyonel bir firmayla çalışılmadığı durumda beklenmeyen sonuçlarla karşılaşılmasına sebep oluyor. Uga Mühendislik olarak aracınıza taktırmak istediğiniz çeki demiri için sizlere farklı seçenekler sunarken monte sürecinde gerekli olan işlemlerin tamamını sizin yerinize biz tamamlıyoruz.

Çeki Demiri Montaj Süreci

Uga Mühendislik markası altında aracına çeki demiri montesi yaptırmak isteyen araç sahiplerine alanında profesyonel, olabildiğince kaliteli çalışmaya gayret eden ekibimizle birlikte hizmet veriyoruz. Her işlem tarafımızca halledileceği için size düşen tek şey irtibat numaralarımızı kullanarak bizden randevu almak oluyor. İşletmemiz ile iletişime geçtiğiniz süre içerisinde sizlere gerekli olan bilgilerin tamamı aktarılacak ve montaj günü için randevu verilecektir. Bu zaman diliminde aracınızı bize teslim etmeniz ve sürecin tamamlanmasını beklemeniz gerekiyor. Çeki demiri montajının araç ruhsatına işlenme gerekliliği olduğu için montaj gerçekleştirilirken alanında kendini geliştirmiş, hızlı çalışma yetisine sahip makine mühendislerimiz tarafından çeki demiri takviyesinden sonra aracın projesi çizilip doğrudan TSE Araç Kontrol Merkezi’ne götürülüyor. Bu sürecin sonunda proje onaylandıktan sonra artık aracın teslimatı gerçekleştiriliyor.

Her Araca Uygun Çeki Demiri Çeşitleri

Aracınızın markası ne olursa olsun satışını ve montajını gerçekleştirdiğimiz çeki demiri çeşitliliği sayesinde artık aracınıza çeki demirini taktırabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan iletişim numaraları aracılığıyla bizimle iletişime geçtiğinizde araç marka, model ve buna benzer bilgiler sizden talep edilecek ve ona göre gerekli bilgilendirmeler ivedi bir şekilde yapılacaktır. Her açıdan profesyonel bir süreç sonucunda aracınıza ihtiyacınız doğrultusunda taktırmak istediğiniz çeki demirine en uygun fiyatlandırmayla hizmet veren mühendislik firmasıyla sahip olabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir