Çeki Demiri Çeşitleri

Çeki Demiri Çeşitleri

Çeki demirleri farklı modeller de üretilerek müşterinin gözünde çeşitlilik sağlamaktadır. UGA Mühendislik olarak yapımızda bulundurduğumuz yetişmiş ve kaliteli mühendisler ile çeki demirlerinde bir çığır açtığımız söylenebilir. Çeki demiri çeşitleri araç modellerinde çeşitlilik gösterdiği gibi her modele uygun farklı türde sistemleri de içermektedir. Çeşitliliğin bol olduğu bu sistemler müşteriye adeta zor anlar yaşatmaktadır.

Firmamız tarafından sizler için en iyisini hedefleyen yapımız ile müşteri memnuniyetini önceliğimiz olarak görmekteyiz. Aracınıza taktıracağınız bol çeşitli çeki demiri sistemlerinde aracınızın sadece kullanılabilirliğini arttırmayacaksınız katacağınız fazladan hava ile sürüşleriniz daha da keyifli hale gelecektir. Bazı araçlarda imalat aşamasında yerleştirilen bu sistemin; firmamız tarafından sizlerin arabasına da aynı kalitede monte edileceğinizi bilmenizi isteriz.

Çeki Demiri Nasıl Seçilir?

Farklı model araçların ve bol çeşitlilik nedeniyle insanlar çeki demiri sistemlerini oldukça fazla merak etmektedirler. Çeki demiri çeşitleri insanların kafasında ki acaba hangi sistem benim aracıma uyacak sorusunu da beraberinde getirmektedir. Ancak UGA Mühendislik aracınıza uygun olan modeli bulur ve sizin isteğiniz doğrultusunda monte etme işlemini yapmaktadır. Çeki demirleri bol çeşitlilik nedeniyle insanların kafasını karıştırmaktadır. Ancak firmamızın sağladığı yönetmeliğe uygun adımların ve çeki demirinin seçimi konusunda yardımı ile hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Arabanızın ruhsatında yer alan ve Karayolları Trafik Yönetmeliğine uygun olarak aracınızın maksimum taşıyabileceği yük miktarına göre çeki demiri sistemi araçlarınıza takılmaktadır. Kalıcı ve sökülebilir olarak kullanılabilen bu sistemin monte işlemi de oldukça basittir.

Çeki Demiri Tipi

Çeki demirleri bildiğiniz üzere farklı tiplerde ve modellerde üretilmektedir. Çeki demiri çeşitleri genel anlamda birçok şekilde tarif edilse de genellikle iki tipte bulunmaktadır. Kullanım amaçlarına göre ayrılan çeki demirleri çeki topuzu ve çeki kancası olarak bilinmektedir. Çeki topuzları otomobiller ve kamyonetler için uygun olma durumundadır. Sökülebilir ve kalıcı olarak yapılan bu sistemin kullanımı oldukça geniş bir yelpazededir. Diğer bir tip olarak çeki kancaları ise; kamyonlar ve tırlar gibi büyük araçlar için kullanılmaktadır. Ancak küçük otomobiller de sonradan taktırılan bu sistem ile araçlar daha kullanışlı hale gelmektedirler. Sizler de araçlarınızı daha kullanışlı hale getirmek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek istediğinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir